Árverés a Nagyházi Galériában

Az árverés helyszíne: 1055 Budapest, Balaton utca 8. Kép: Iványi - Grünwald Béla műhelye Mulatozó társaság olaj, vászon, 80 x 100 cm Kikiáltási ár: 440 000 HUF