Aukció a Szalóky Anna Galériában

Az árverezés után a katalógus anyaga megtalálható az axio aukciós archívumában, ahol az el nem kelt tételek is megtekinthetők és megvásárolhatók. Árverezést vezeti: Marsó Diana Az aukció helyszíne: Bank Center Konferencia Terem (1054 Budapest, Szabadság tér 7.) Kép: Tétel 107: Zemplényi Magda (1899 - 1966.) - Lány galambbal olaj, vászon 58,5 x 49 cmj. hátul (Zemplényi Magda Marosán) Kikiáltási ár: 500.000.- HUF