Előzetes - Tavaszi árverés a Mű-Terem Galériában

A kiállítás helyszíne: 1055 Budapest, Falk Miksa utca 30. Kép: 14. Molnár C. Pál (1894-1981): Kápolna Olaj, farost, 23,5x34,5 cm Jelezve jobbra lent: MCP Kikiáltási ár: 180 000 Ft