Kamaraárverés az Abigail Galériában

Az árverés és a kiállítás helyszíne: 1052 Budapest, Pesti Barnabás utca 4. A kiállítás nyitva tartása: a hét minden napján 11 és 18 óra között Kép: Bér Rudolf: Tihanyi táj Olaj, vászon, 60*80 cm