Szintén a napokban igazolta vissza koncertjét a klasszikus punk-színtér jelese, a Toy Dolls valamint a metál felhozatalt még jobban erősítendő, a finn Sentenced. Marianne Faithfull időközben lemondta tervezett koncertjét.
A Good Charlotte egyike azoknak az amerikai bandáknak, melyek nagy sikerre kalibrált tini-punk zenekarként indultak az elmúlt néhány évben, ugyanakkor - legutóbbi albuma tanúsága szerint - több mint egy egyszerű, egydimenziós, zajos punkzenekar.
Sean Paul 1973-ban született, - ősei között találhatunk portugált, kínait és jamaikait - Jamaikában nőtt fel és 1996-ban itt adta ki első kislemezeit. Az amerikai közönséget a '90-es évek végén hódította meg - először a Hype Williams-féle film, a Belly Here Comes The Boom című betétdalával, majd az amerikai kislemezlista első tíz helyezettje közé furakodó Hot Gal Today című slágerrel. Debütáló albuma 2000-ben került a boltokba Stage One címmel, majd két év múlva jött az igazi nagy Sean Paul-sikerlemez, a már az egész világ által ismert és elismert csupasláger Dutty Rock.
A The Game az amerikai hiphop-játszma egyik legújabb és egyik legsikeresebb dumagépe, a jelenlegi szcéna egyik üstököse. A Jaycon Taylor néven anyakönyvezett Los Angeles-i születésű repper első nagylemezét 2004-ben hozta ki Untold Story címmel, ám igazi áttörését a Dr Dre-féle Aftermath kiadó által gondozott The Documentary című, a nagyközönség számára kvázi-debütáló albuma hozta el.
A Toy Dolls a klasszikus punk-periódus utáni időszak egyik legismertebb, legnépszerűbb zenekara; afféle újklasszikus punkbanda. Az angol (közelebbről: sunderlandi) zenekar 1979-ben alakult, debütáló kislemezét több tagcsere után 1980-ban jelentette meg, melyet 1983-ban követte a Dig That Groove Baby című bemutatkozó album. A ToyDolls idén új lemezt jelentet meg meglehetősen szarkasztikus címmel - Our Last Album?