A Sony BMG új gyereklemeze viszont merőben eltér az eddig megszokottaktól. A Zene Ovi c. lemezen a tatabányai Bánhidai Szent Erzsébet Óvoda óvodásai énekelnek, s talán ez a lemez igazi varázsa. Ha gyerekek énekelnek gyerekeknek sokkal hihetőbb, megkapóbb a zene, hiszen a gyerek mikor meghallja az ismert dalokat, rögtön elkezd énekelni.
A lemez másik előnye, hogy ide csupa ismert gyerekmondókákat, népköltéseket, népdalokat válogatott össze a kiadó, eredeti dallamokkal. S ez is nagyon fontos, hiszen ha egy népköltést meghallanak a gyerekek másképp, más feldolgozásban rögtön elkezdenek ágálni, hogy ez nem így van, mi nem így tanultuk. Itt erről szó sincs. A gyerek hallgatva a lemezt teljes mértékben tud azonosulni a dalokkal, hiszen ezeket ő pont ugyanúgy ismeri, ugyanúgy énekli az oviban. S mostantól kezdve akár már otthon is, ahol nemcsak a gyerekek hallgatják szívesen ezeket a dallamokat, hanem a szülők is. Hiszen ki ne szeretné és ismerné Weöres Sándor verseit, vagy a régi gyerekmondókákat. A lemez tehát nemcsak a kicsiknek nyújthat kitűnő szórakozást, hanem az egész családnak, hiszen ezek olyan dallamok, amelyek már gyerekkorunk óta végigkísérnek bennünket, s újra hallgatva őket, újra belekúsznak a fülünkbe. Aztán egyszer csak azt vesszük észre, hogy már megint a kedves kis gyerekdalokat dúdoljuk a dugóban ülve, vagy otthon mosogatás közben.
A Zene Ovi Cd-t nemcsak jó meghallgatni, hanem jó kézbe venni is. S itt a CD borítójára szeretnék kitérni. Kállai Nagy Kriszta illusztrátor tündérkéje nemcsak a zene világába varázsolja el a gyerekeket, hanem a virágok és a tündérek birodalmába is.
Az új Cd-t ajánljuk az egészen kicsiknek, akik még csak most kezdenek beszélni tanulni, a nagyobbacskáknak, akik már komoly óvodások és a kisiskolásoknak, akik még szívesen meghallgatják a kedves dallamokat és a szülőknek, akik újra szívesen kapcsolódnak be az éneklésbe, dúdolgatásba.