A Szputnyik február 20-án, este 19 órától az AKKU-ban bemutatandó darabja a társaság szerint "mindannyiunkról fog szólni, és arról, hogy mi mindannyian milyen viszonyban is vagyunk azzal a megfoghatatlan, árnyékszerű tüneménnyel, amit bizonyos íróasztali úriemberek a röneszánsz névre kereszteltek, de olaszul például így ejtik: renicsentó."
A darab a Szputnyik tájékoztatója szerint nem színházi előadás, hanem rendhagyó egyetemi előadás. "Nem akarunk mi versenyezni az egyetemekkel, ó, dehogy, pusztán arra vagyunk kíváncsiak, létre tudunk-e hozni egy olyan egyetemi előadást, amit mi magunk is élvezünk. Mit csinálnánk, ha professzorok lennénk? Miről tanítanánk mi? És: hogyan?" - teszi fel a kérdést a ReHab szerzője, Juhász Kristóf. A nézők részben alternatív pedagógiai kísérletet látnak majd, részben pedig egy eszmefuttatást arról, hogy valóban: mi is ez az egész a mi számunkra, mit tudunk vele kezdeni, kell-e vele egyáltalán valamit kezdenünk, és ha igen, mit?
Az előadás a pedagógiai módszertan forradalmát valósítja meg, s teszi ezt a legmodernebb intermediális és interaktív eszközökkel.
A Bodó Viktor rendezte produkció február 23-án, 24-én és 25-én is megtekinthető.