hírek

Egyensúly a művészetekben

Az ARTista Café október 5-én, hétfőn kerekasztal-beszélgetést tartottak a Fővárosi Nagycirkuszban. A téma az egyensúly volt, szerepe az életünkben, a táncban, az irodalomban, a színházban és a zenében. A következő ARTista Café november 2-án várja vendégeit.

Második konferencia a taóról a Játékszínben

A színházi szakma vezetői második alkalommal ültek össze egy szakmai egyeztetés keretében. Závogyán Magdolna kultúráért felelős helyettes államtitkár és Pankucsi Zoltán adózásért és számvitelért felelős helyettes államtitkár mellett a moderátor Németh Kristóf, a Játékszín igazgatója volt.