Az építőipari munka a magasból nézve is kemény meló

Az utánozhatatlan kilátáson túl a toronydaru-kezelő élete nem fenékig tejfel – bár látszólag „csak” joystickokat forgat a magasban, mégis egész nap állandó, intenzív figyelemmel kell dolgoznia. De vajon tényleg olyan magányos a daruban ülő szakember, mint amilyennek innen lentről gondoljuk? A Hajógyár stábja utánajárt!

Ugyan az örökpanorámás jelzőt javarészt ingatlanhirdetésekben használjuk, egy foglalkozásra azonban biztosan ráillik: a toronydaru-kezelőre. De vajon elég motivációt jelent a szép látvány ahhoz, hogy valaki ezt a munkát válassza? Popovics Levente darukezelővel járta be a stáb a Market Építő Zrt. BudaParton zajló építkezését.

A Hajógyár Egy nap című sorozatának új epizódjából kiderül, hogyan épül fel egy toronydaru, mi a kezelő első teendője reggel és hogy mi történik akkor, ha felerősödik a szél.

Ez is érdekelheti

Lenyűgöző – Simó Annamária az Offstage harmadik epizódjában

Simó Annamária énekes, gitáros, billentyűs, dalszerző Tícia vendége a Hajógyár és a Petőfi Kulturális Ügynökség Offstage című sorozatának harmadik részében, ahol nemcsak válaszol a feltett kérdésekre, de elő is adja néhány dalának akusztikus változatát a dégi Festetics-kastélyban.

Gasztro – Komoly kérdések különleges ízekkel az Életed fagyija negyedik epizódjában

Szabadfi Szabolcs, azaz Szabi, a pék, Wossala Rozina sztárszakács, étterem-tulajdonos és Bürgés Tamás gasztroinfluenszer, videós tartalomgyártó a vendégei az Életed fagyija negyedik epizódjának, melyben különleges fagylaltokat kóstolnak és válaszolnak a fagyikhoz tartozó kérdésekre.

Zene – Komoly kérdések különleges ízekkel az Életed fagyija harmadik epizódjában

Irlanda Áron és Irlanda Kristóf, a Pavilon zenekar tagjai, valamint Lekvárherceg, azaz Papp Olivér és Gently da Spittah, azaz Sánta Dániel rapperek Tícia vendégei a Hajógyár és a Petőfi Kulturális Ügynökség Életed fagyija című sorozatának harmadik részében, melyben különleges fagylaltokat kóstolnak és válaszolnak a fagyikhoz tartozó kérdésekre.

Páratlan páros – Jamie Winchester és Hrutka Róbert az Offstage második epizódjában

Jamie Winchester énekes, gitáros, dalszerző és Hrutka Róbert zenész, zeneszerző, énekes, producer Tícia vendégei a Hajógyár és a Petőfi Kulturális Ügynökség Offstage című sorozatának második részében, ahol nemcsak válaszolnak a feltett kérdésekre, de elő is adják néhány daluk akusztikus változatát.