A Gigor Attila által rendezett darab négy fiatalról szól Nick Hornby regénye nyomán, a regény a színpadon színházi nevelési előadássá alakul át, mellyel középiskolásokat céloznak meg ugyan, a POSzT-on viszont a diákokon kívül további száz néző követte figyelemmel a darabot.
Nem minden kurzus preferálja a hasonló beavató színházat, pedig több forrást kellene a területre fordítani ? mondta el Csáki Judit kritikus, akinek ugyan tetszett az előadás, nem gondolja, hogy egy ilyen műfajú darabnak helye lenne a versenyprogramban. Mint ahogy az a beszélgetésen elhangzott: a színházi életről szóló diskurzust megnyitó színházak kapnak helyet a programban.
A darabot természetes közegéből kellett kitépni, a színészek szerint azonban nem volt lehetetlen vállalkozás a feladat teljesítése, hogy jóval nagyobb közönség előtt adjanak elő. Véleményük szerint a középiskolás korosztály semmivel sem ad más válaszokat, mint a felnőttek.
Csáki Judit szerint nagyon sok hozzá nem értő bukkant fel a beavató színházak világában pénzt, meggazdagodást remélve.
A darab öngyilkosjelöltek válsággyűlése a tetőn, ami dilemmák sokaságát veti fel. Nick Hornby regényéből érzékenyen bomlik ki a dráma Gigor Attila szellemes rendezésében, illetve a két társulat színészeinek különleges játékában. Az előadás viszont nem csak néznivalót kínál, hanem valósi kérdéseket tesz fel a résztvevő diákoknak. A darab egyúttal az első színházi nevelési előadás a POSZT versenyprogramjában.
A produkció 2014-ben, a VII. Gyermek- és Ifjúsági Szemlén elnyerte az ASSITEJ Üveghegy-díját és a szemle fődíját.